Novinky

Notářský zápis ze schůze vlastníků dluhopisů a Rozhodnutí jediného jednatele

Oznámení o svolání schůze vlastníků dluhopisů duben 2022

Notářský zápis ze schůze vlastníků dluhopisů a Rozhodnutí jednatele

Oznámení o svolání schůze vlastníků dluhopisů

V Holešovicích vyroste do roku 2021 nový hotel Novotel

Hotelová skupina Orbis Group, která je poskytovatelem licence značek AccorHotels, podepsala smlouvu s developerskou společností GEONE Real Estate o výstavbě nového hotelu Novotel v pražských Holešovicích.

V Holešovicích vyroste nová pražská čtvrť

Rozsáhlý projekt zabírající více než pět hektarů vyroste na břehu Vltavy za holešovickým nádražím, a to na místě bývalé panelárny a průmyslového areálu.

Developerské projekty Rivery a Port7 získaly územní rozhodnutí

Vydáním společného územního rozhodnutí se do fáze realizace dostávají dva projekty, které se v Praze 7 dělí o atraktivní lokaci.

Projekt Rivery v měsíčníku Prahy 7 Hobulet

Každý měsíc vydává městská část Praha 7 časopis Hobulet (HOlešovice, BUbny, LETná). V červencovém čísle vyšel zajímavě zpracovaný článek s názvem "Inventura rozvoje Sedmičky", který mapuje plánové projekty. 

Skupina GEONE spouští web www.stareholesovice.cz

Areál v Holešovicích Zátorách, který jsme v roce 2013 převzali do správy skýtá zajímavou historii. Podařilo se nám zachránit několik starých brožur a fotoalb z dob, kdy byl areál panelárny na svém vrcholu.

Holešovický areál budeme rozvíjet spolu se Skanska Property

Stavitel kancelářských center Skanska Property získal od realitního byznysmena Milana Janků a jeho firmy GEONE lukrativní parcelu mezi pražským Nádražím Holešovice a Vltavou.