O nás

GEONE je skupina společností, které investují do nemovitostních projektů. GEONE Real Estate vznikla v roce 2011 jako řídící developerská společnost.

O nás

GEONE je skupina společností, které investují do nemovitostních projektů. GEONE Real Estate vznikla v roce 2011 jako řídící developerská společnost.

Budujeme vaše místo na zemi

Svůj byznys model jsme založili na vytvoření komplexního řetězce v oblasti nemovitostí od akvizice a konceptu přes přípravu zajištění povolení po výstavbu a následnou správu.

Staráme se o portfolio nemovitostí se specializací na residenční, kancelářské, hotelové a volnočasové projekty. Díky důrazu na standardizaci, předvídatelnost kroků v řízení projektů a vytrvalosti řídícího týmu jsme vytvořili platformu, za pomocí které vznikají v nemovitostním byznysu výjimečné realizace.

Projekty jako hodnoty

Za založením GEONE stojí myšlenka, která společnost provází na každém kroku – pracovat na trvalých hodnotách, do kterých stojí za to investovat. Vytváříme nemovitostní aktiva, která v následujících dvaceti letech investorům znásobí vložené zdroje. Zároveň každým projektem přispíváme k rozvoji měst a jejich částí, ve kterých žijeme a pracujeme.

Nechceme stavět pro stavby, jdeme dál. Vytváříme GEOprostor, místo na Zemi, které respektuje člověka, přírodu i neustálý technologický pokrok a společenskou změnu. Naše realizace formují prostředí. Navrhujeme je nadčasově tak, aby sloužily společnosti i za čtvrt století a dále.

Historie společnosti

2012

2012

Společnost GEONE
vzniká jako start-up v developmentu nemovitostí.

2014

2014-2015

Zřizujeme vlastní development divizi pod názvem GEONE Real Estate.

2016

2016

Dokončujeme záměr Rivery a akvizici rezidenčního projektu Arboret Praha 4.

2017

2017

Probíhá akvizice části projektu Rivery v pražských Holešovicích.

2018

2018

Chystáme pre-development části projektu Rivery a zřízení development divize nájemního bydlení.

Naši partneři

Podporujeme